Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

25.04.2018

Novinka

Špeciality z medvedieho cesnaku

12.04.2018

Doprajte si u nás jarný gurmánsky detox v podobe špecialít z medvedieho cesnaku.

Retro párty 80´s v Metropole

13.03.2018

Pozývame Vás na 2. ročník Retro párty, ktorá sa bude tento rok niesť v štýle 80. rokov a uskutoční sa v piatok 27. apríla 2018 o 19:00 hod. v priestoroch hotela.

Oživte spomienky na krásne časy dávno minulé, kedy leteli digitálky s kalkulačkou, kožené kraťasy z Bulharska, krikľavé šnúrky, biele ponožky v mokasínach, lakovky, „číňany“, či platené čelenky a štucne. Obrovským fenoménom týchto čias boli céčka, pôvodne vymyslené ako závesy. Deti a mládež sa pereháňali na BMX, RMX či na Sobi 20. Starší zas holdovali Babetám a frajeri mali Simsony, Jawy alebo MZ. Mamičky usilovne šili podľa čiar z Burdy a medzi pubertiakmi obiehalo Bravo. Neváhajte a príďte s nami znovuobjaviť legendárne hity rock'n'rollu a diska 80-tych rokov a československého soc-popu.

Do tanca bude hrať energická kapela 4ka BAND a DJ jaro Lipták. Skvelá tanečná skupina DENZZ INDUSTRY nás naladí na tie správne retro pohyby. Okrem hudby si vychutnáte aj pestrú dobovú výzdobu,, nezabudnuteľné hry všakovakého druhu, kultové pochutiny i tradičný bufet 80-tých rokov. Nebude chýbať ani retro fotokútik i fotostena, preto sa oblečte čo najviac retro. Písací stroj bude slúžiť ako guest book. Na každého z Vás čaká welcome drink zdarma. Vďaka naším sponzorom sa môžete tešiť aj na zaujímavé retro ceny do tomboly.

Cena v predpredaji: 25€

Viac informácií a rezervácie vstupeniek na recepcii hotela Metropol, alebo tel. č. +421 53 41 74 700, +421 904 777 630.

Video z minulého roka si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=UUv5JuffqPY&t=8s

Romantický pobyt v metropole Spiša

01.03.2018

Zažite príjemné chvíle v spoločnosti blízkej osoby v podmanivom prostredí v Spišskej Novej Vsi.

Nechajte sa rozmaznať perfektnými službami a výbornou kuchyňou Hotela Metropol****. Zrelaxujte v hotelovom wellness centre a doprajte svojmu telu vytúženú regeneráciu a osvieženie. Pozrite si čarovný výhľad z najvyššej kostolnej veže, prejdite sa mestom v krásnom dobovom kostýme, či vyslovte svoje najtajnejšie želanie na Mieste prianí. Spišská Nová Ves je ideálnym miestom na romantickú dovolenku s bohatou a atraktívnou ponukou trávenia voľného času.

Turistická karta Slovenský raj & Spiš

31.01.2018

Každý, kto sa ubytuje u nás aspoň na dve noci, získa ZDARMA regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš, vďaka ktorej môže čerpať početné atraktívne zľavy na obľúbené turistické služby. 

Regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš získate priamo na recepcii hotela pri prihlásení sa na ubytovanie. Jej výhody následne môžete využívať po celý čas svojho pobytu v destinácii Slovenský raj a Spiš. Karta je vystavená na meno a je neprenosná. Deti do 6 rokov čerpajú zľavy na kartu rodiča či sprevádzajúcej dospelej osoby, bez potreby vlastnej karty. 

Viac informácii o turistickej karte nájdete na webe http://www.vraji.sk/turisticka-karta


Nedeľný brunch

09.01.2018

Na raňajky je neskoro a na obed priskoro?

Zažite pohodové a chutné nedeľné brunche s celou rodinou.

Čaká vás bohatý výber teplých i studených delikates od šéfkuchára Petra Debreceniho. Všetko je pripravené iba z čerstvých a miestnych surovín v štýle "jedz koľko vládzeš“.

Zažite výnimočné chvíle s výnimočnými ľuďmi.

Oslávte narodeniny, výročia alebo len jednoducho nevarte a príďte na rodinný obed k nám.

Hostia reštaurácie majú k dispozícii hotelové parkovisko a priestranný, krásne zariadený detský kútik s lezeckou stenou.

Cena 11,90€/osoba, deti od 6-15 rokov 5,90€ a deti do 6 rokov zdarma.

Možnosť rezervácie stola od 15 osôb: +421 53 4174 700

Fitness & wellness

10.10.2017

V zdravom tele zdravý duch! Spojte príjemné s užitočným. Len u nás môžete využiť služby osobného fitness trénera, oddýchnuť si vo wellness centre a dopriať si zdravú fitness večeru za zvýhodnenu cenu.