Metropolitné akcie

UbytovanieHotel METROPOL**** ponúka ubytovanie v štvorhviezdičkovom štandarde na najvyššej úrovni.

Ponukou služieb a kapacitou komfortného ubytovania sme najlepšou voľbou v regióne.

K vybaveniu všetkých izieb patrí kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, samostatné WC, fén, kozmetické potreby, TV s plochou obrazovkou, telefón, minibar a izbový trezor. 

Naši ctení hostia si môžu vybrat z týchto typov izieb:

- ŠTANDARD izby - pravé miesto, kde sa môžete uvoľniť a oddýchnuť si v pohodlí priestrannej a veľmi útulne zariadenej izby.
Manželská posteľ a rozkladacia sedačka. Kapacita 2 + 2. Rozloha izby 27m2.  

- SUPERIOR izby - dve samostané izby, 2-posteľová izba - 14m2, jednoposteľová - 11m2. Chodba s kúpeľňou a vaňou, samostatné WC.                                       Postele značky FBF king size /200 x 200 cm/ a super single /100 x 200 cm/. Kapacita 2 + 1. 

- EXCLUSIVE izby - výnimočne komfortný a zdravý spánkový relax poskytujú značkové hotelové postele FBF typu box spring v rozmeroch king size a super single. Nové a moderné materiály zaručujú príjemné užívanie.
K dispozícii prístelka v kvalite FBF postele.

- Apartmány METROPOL - doprajte si exkluzívny komfortný relax na veľkej manželskej posteli FBF veľkosti size 200 x 200 cm a                  oddychujte v moderne riešenej obývacej časti s rozkladacím gaučom a možnosťou kvalitnej prístelky.
 Výhľad  na panorámu Vysokých Tatier. Súčasťou luxusnej kúpeľne je vaňa. Rozloha izby 53 m2. Kapacita 2 + 2.

Pripravujeme pre Vás:

- Apartmán PREZIDENT - veľkoryso riešený apartmán s dvoma kúpeľňami a veľkou vaňou pre dve osoby. Samostatná spoločenská             miestnosť s pohodlnou sedačkou a možnosťou stolovania, spálňa s veľkou manželskou king bed posteľou,                                                       pracovňa /detská izba, barová časť s kuchynským zázemím, samostatný šatník. Rozlohy izby 82 m2. Kapacita 6 osôb.                                               

Celková kapacita hotela je 112 pevných lôžok. Možnosť pridania detskej postieľky na  izbu.

 

Na všetkých izbách je možné pripraviť prístelok pre 1 alebo 2 osoby, na vybraných izbách sa postele dajú oddeliť.
 

Z niektorých hotelových izieb môžete obdivovať nádherný výhľad na štíty Vysokých Tatier.

 

Vstup do wellness centra, pripojenie na internet a parkovanie na prednom parkovisku poskytujeme hotelovým hosťom ZDARMA.

Ako doplnkovú službu ponúkame parkovanie na zadnom uzavretom hotelovom parkovisku (príplatok 5€/ noc) a parkovanie v garáži (príplatok 15 €/ noc). 

 

Ubytovanie hostí v deň príchodu od 14:00 hod.

Uvoľnenie izby v deň odchodu do  11:00 hod.


Izba Štandard
Izba Štandard

izba EXCLUSIVE
izba EXCLUSIVE

IZBA SUPERIOR
IZBA SUPERIOR

APARTMÁN METROPOL
APARTMÁN METROPOL