Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

17.01.2019

Wedding Time Show

20180611094934_beznazvu.jpg

27.5.2018 sa konal v Spišskej Novej Vsi v Hoteli Metropol**** 2. ročník Wedding Time Show.

Veľtrh, ktorý sa konal pod záštitou Wedding Time Agency ako jediný v danom období poskytol návštevníkom komplexný prehľad o svadobných službách.

Vystavovatelia boli poskytovateľmi svadobných služieb ako predaj a výpožička svadobných šiat, fotenie, predaj svadobných obrúčok, dámskych a pánskych doplnkov, zákuskov a torty, vínotéky, ako aj ďalších záležitostí, ktoré so svadbou súvisia, teda DJ, čepčenie, tanečná škola, poháre, svadobné doplnky, líčenie, účes, manikúra, svadobné auto, svadobný stan, fotobúdka, výzdoba a kvety, svadobná limuzína a veterán, ale aj zabezpečenie svojho bývania po svadbe.

Svadobnú výstavu otvoril sabrážou najlepší slovenský someliér Matúš Hamara a uzavrela svojím speváckym vystúpením speváčka, herečka a umelkyňa Barbora Žilecká. Pripravený bol aj program, čepčenie v priamom prenose, ukážka novomanželského tanca, workshopy o kráse a svadobných trendoch, tieţ celodenné módne prehliadky, na ktorých mohli návštevníci vidieť svadobné a spoločenské šaty svadobných salónov z okolia. Svoju najnovšiu kolekciu svadobných šiat, v ktorej sa spája moderné s tradičným predstavila známa módna návrhárka Milada Sabolová. Ďalším známym hosťom bol celebritný kaderník, vizážista a stylista Jakub Kropko.

Súčasťou Wedding Time Show bola aj výstava fotografií Cechu profesionálnych svadobných fotografov.

Počas celého dňa mali návštevníci možnosť ochutnávok zákuskov a vín, okrem inšpirácie a zábavy ich čakal aj oddych pri posedení na terase pri grilovaných špecialitách, aj miešaných drinkoch, vďaka čomu mohli na výstave stráviť aj dlhší čas, čo bolo cieľom výstavy, ktorý sa jednoznačne podarilo naplniť. Návštevníci si mohli na mieste dohodnúť ponúkané služby, alebo zakúpiť produkty a ich spätná väzba po výstave bola viac ako pozitívna.

Nechýbala ani tombola o zaujímavé ceny, poskytovatelia cien do tomboly si zabezpečili istých klientov. Hotel Metropol**** venoval do tomboly víkendový pobyt s wellness pre 2 osoby v apartmáne Metropol. Hlavnú cenu predstavoval Mercedes-Benz CLA na víkend od Wedding Time Agency.

Generálnymi partnermi podujatia boli Hotel Metropol****, Next Level Factory, Archeus Reality Poprad, OC Eperia a Make-up Avenue.

Zdieľať tento článok: