Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

19.07.2019

Novinka

Masáže pre tehotné

06.07.2019

Vážení priatelia, radi by sme vám dali do pozornosti našu novinku v ponuke masáží - masáže pre tehotné ženy. Tieto masáže pomáhajú budúcim mamičkám uvoľniť napätie v tele, zmierňovať bolesti chrbtice a nevoľnosť, zlepšujú spánok, posilňujú krvný obeh, uľavujú kĺbom a lymfatickému systému, zmierňujú opuchy nôh a vedú k znovuobnoveniu stratenej energie. Masáže pre tehotné sú vhodné v každom štádiu tehotenstva, avšak klientka by sa mala vždy vopred poradiť so svojim lekárom.

7 dní 7 špeciálnych ponúk pre vás

30.05.2019

Myslíte si, že v lete je do sauny chodiť zbytočné? Práve naopak! Sauna v lete okrem iného zabezpečuje telu správnu termoreguláciu a počas horúcich letných dní vám nebude tak teplo. Preto sme počas letných mesiacov (jún - august) pre vás pripravili špeciálnu wellness ponuku plnú zliav. Využite vstup do wellness 1+1 zadrma alebo 20% zľavy na rôzne typy masáží.

Nový jarný Á la carte

29.04.2019

Tradičné jarné chute podávané netradičnou formou ...

JARNÉ Á LA CARTE MENU.jpg

 

 

Chute, ktorým neodoláte . . .

Pestrosť rôznych chutí, vôní a farieb zdobí od apríla taniere hotela Metropol. Náš špičkový tím kuchárov pod vedením šéfkuchára Petra Jaroša zostavil kulinársky zážitokvo forme nášho nového Á la carte menu. Okrem farieb a chutí dominujú aj regionálne špeciality príznačné pre náš región Spiš a okolie.

Ponuka obsahuje svieže čerstvé šaláty, špeciálne krupoto z pohánky, sezónne hlavné jedlá ako pochutiny z teľacieho či králičieho mäsa, tradičné zemiakové pirohy plnené kapustou a slivkovým lekvárom a ako sladké finále neodolateľné ovocné dezerty.

Dbáme najmä na kvalitu a čerstvosťnašich pokrmov, a preto priravujemenaše gastronomické zážitky z kvalitných,vždy čerstvých surovín, prevažneod lokálnych výrobcov. Aby jedlá chutili ozaj výnimočne, tak ichdochucujeme bylinkami vypestovanými priamo v našom hoteli. Spravte si pohodlie v príjemnej atmosfére našej hotelovej reštaurácie a nahliadnite do pestrého jedálneho a nápojového lístka. Veríme, že naša gastronómia bude pre vaše chuťové poháriky ozajstným jarným zážitkom. Prajeme dobrú chuť ! •

1.jpg

 

 

“Pri príprave a zostavení jarnej ponukyjedál sme využili najmä pestrosťregionálnych a...

Víkendový wellness pobyt

29.01.2019

Vážení priatelia, s radosťou vám predstavujeme nový cenovo zvýhodnený víkendový wellness pobyt v Hoteli Metropol****. Príďte si k nám s vašim partnerom či partnerkou vychutnať víkend plný relaxu a pohody spolu s neobmedzeným wellnessom a výnimočnou gastronómiou iba za 159€ (dve osoby / dve noci). Pobyt môžete spojiť aj s dobrou lyžovačkou v niektorom z okolitých kvalitných lyžiarskych stredísk alebo areálov bežeckého lyžovania, prípadne so zimnou turistikou v Slovenskom raji. Tešíme sa na vašu návštevu.

Nový šéfkuchár, nové menu, nový príbeh

22.11.2018

Vážení priatelia, od 1. novembra 2018 sme v kuchyni reštaurácie Hotela Metropol**** privítali na poste šéfkuchára skúseného majstra, pána Petra Jaroša. Už od prvých dní vo funkcii nelenil a pripravil pre vás jedinečné Á la carte menu zamerané na tradičné domáce špeciality z regionálnych surovín, v atraktívnych moderných úpravách. Neváhajte a príďte ochutnať Smile

Romantický pobyt v metropole Spiša

03.04.2018

Zažite príjemné chvíle v spoločnosti blízkej osoby v podmanivom prostredí v Spišskej Novej Vsi.

Nechajte sa rozmaznať perfektnými službami a výbornou kuchyňou Hotela Metropol****. Zrelaxujte v hotelovom wellness centre a doprajte svojmu telu vytúženú regeneráciu a osvieženie. Pozrite si čarovný výhľad z najvyššej kostolnej veže, prejdite sa mestom v krásnom dobovom kostýme, či vyslovte svoje najtajnejšie želanie na Mieste prianí. Spišská Nová Ves je ideálnym miestom na romantickú dovolenku s bohatou a atraktívnou ponukou trávenia voľného času.

Turistická karta Slovenský raj & Spiš

31.01.2018

Každý, kto sa ubytuje u nás aspoň na dve noci, získa ZDARMA regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš, vďaka ktorej môže čerpať početné atraktívne zľavy na obľúbené turistické služby. 

Regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš získate priamo na recepcii hotela pri prihlásení sa na ubytovanie. Jej výhody následne môžete využívať po celý čas svojho pobytu v destinácii Slovenský raj a Spiš. Karta je vystavená na meno a je neprenosná. Deti do 6 rokov čerpajú zľavy na kartu rodiča či sprevádzajúcej dospelej osoby, bez potreby vlastnej karty. 

Viac informácii o turistickej karte nájdete na webe http://www.vraji.sk/turisticka-karta


Fitness & wellness

10.10.2017

V zdravom tele zdravý duch! Spojte príjemné s užitočným. Len u nás môžete využiť služby osobného fitness trénera, oddýchnuť si vo wellness centre a dopriať si zdravú fitness večeru za zvýhodnenu cenu.