Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

18.04.2019

Novinka

RETRO PARTY 2019

04.04.2019

3.jpg

 

 

Vážené súdružky, súdruhovia, milí spoluobčania ....

 

Po náročných prípravách Vás srdečne pozývame k nám na už známu Metropolácku RETRO PÁRTY. Toto naše tradičné podujatie je určené pre všetkých, ktorí radi spomínajú na krásne časy dávno minulé.

Tento rok si spolu pripomenieme 70.- té roky, kedy sa v metropole Spiša začala písať história vychýreného hotela Metropol.

 Zaspomínať na staré časy, kedy sa nakupovalo v Tuzexe, cvičilo sa v červeno-modrých úboroch a cvičkách, stavali sa prvé paneláky, po cestách začali premávať embéčky a všetci sme boli pionieri.

Zatiaľ čo my sme tu mali tanky, za veľkou mlákou zažívali kvetinovú revolúciu, obdobie hippies, slobody a batikovaných tričiek.

Pri príležitosti osláv 50. narodenín hotela sme pre Vás pripravili u nás v " RETROPOLE" ozajstnú RETRO PÁRTY  v štýle 70. rokov. Tešiť sa môžete na retro vychytávky z tohto obdobia. 

KEDY ?     11.5.2019 o 19:00

KDE ?       Hotel Metropol "RETROPOL" **** v Spišskej Novej Vsi

PREČO  ?  pre ozajstnú RETRO zábavu súdruhovia a súdružky. 

ZA ČO ? :

 • za 35€ /  predpredaj 
 • za 40€ / od 1.5. - 10.5.2019
 • za 45€ /  na mieste

 

PREDAJ LÍSTKOV A REZERVÁCIE NA RECEPCII HOTELA METROPOL ****.

* Počet lístkov je obmedzený, odporúčame si ich zabezpečiť vopred.

 

 

Hotel Metropol v Sp....

Veľká Noc v Hoteli Metropol****

14.03.2019

VEĽKÁ NOC V HOTELI METROPOL ****

Fašiangy, Turíce, Veľká noc ide,
kto nemá rezerváciu smutno mu bude ... 

banner veľkonočný balík .jpg

 

Využite jedinečnú možnosť ubytovať sa v našom hoteli počas Veľkonočných sviatkov. Aby ste si užili pobyt na plno pripravili sme pre Vás výhodné Veľkonočné pobytové balíky, nedeľn veľkonočný program a sýty nedeľný brunch. 

Zažite u nás pravú atmosféru tradičnej spišskej Veľkej Noci. 

 • balíky Veľkonočné prebudenie už od 198 € 
 • špičková gastronómia na Spiši pod vedením šéfkuchára Petra Jaroša
 • bohaté raňajky formou bufetových stolov
 • oddych a relax v hotelovom wellness & spa 
 • nekonečné leňošenie na hotelových izbách 
 • aktívny relax v okolitej prírode Slovenský raj 
 • Veľkonočný prgram aj pre deti
 • Veľkonočný nedeľný brunch 
 • a omnoho viac ...

 

 

Veľká Noc v Hoteli Metropol****

14.03.2019

VEĽKÁ NOC V HOTELI METROPOL ****

Fašiangy, Turíce, Veľká noc ide,
kto nemá rezerváciu smutno mu bude ... 

banner veľkonočný balík .jpg

Využite jedinečnú možnosť ubytovať sa v našom hoteli počas Veľkonočných sviatkov. Aby ste si užili pobyt na plno pripravili sme pre Vás výhodné Veľkonočné pobytové balíky, pestrý program a sýty nedeľný brunch. 

Zažite u nás pravú atmosféru tradičnej spišskej Veľkej Noci. 

 • balíky Veľkonočné prebudenie už od 198 € 
 • špičková gastronómia na Spiši pod vedením šéfkuchára Petra Jaroša
 • bohaté raňajky formou bufetových stolov
 • oddych a relax v hotelovom wellness & spa 
 • nekonečné leňošenie na hotelových izbách 
 • aktívny relax v okolitej prírode Slovenský raj 
 • Veľkonočný prgram aj pre deti
 • Veľkonočný nedeľný brunch 
 • a omnoho viac ...

2 (2).jpg

3 (2).jpg

 

1 (2).jpg

 

Viac informácii o pobytových balíkoch Vám radi poskytneme na recepcii hotela Metropol ****. Neváhajte nás kontaktovať !

Určite si nenechajte újsť:

-->

Víkendový wellness pobyt

29.01.2019

Vážení priatelia, s radosťou vám predstavujeme nový cenovo zvýhodnený víkendový wellness pobyt v Hoteli Metropol****. Príďte si k nám s vašim partnerom či partnerkou vychutnať víkend plný relaxu a pohody spolu s neobmedzeným wellnessom a výnimočnou gastronómiou iba za 159€ (dve osoby / dve noci). Pobyt môžete spojiť aj s dobrou lyžovačkou v niektorom z okolitých kvalitných lyžiarskych stredísk alebo areálov bežeckého lyžovania, prípadne so zimnou turistikou v Slovenskom raji. Tešíme sa na vašu návštevu.

Snack menu

07.01.2019

Vážení hostia, k dnešnému dňu pre vás rozširujeme ponuku našej hotelovej reštaurácie o nové SNACK MENU. Nájdete v ňom dobroty ako stvorené pre dlhé zimné večery pri dobrom drinku, či už priamo v reštaurácii, alebo v bare Casa Havana. Neváhajte a príďte ochutnať. Tešíme sa na vás!

Relaxujte ďalej

28.12.2018

Vážení hostia, návštevou nášho wellnessu sa váš relax nekončí. Ku každému jednorázovému vstupu do wellness centra Hotela Metropol odteraz získate špeciálny kupón na 1+1 drink zdarma (dva za cenu jedného)! Neváhajte a zastavte sa po wellnesse v našej hotelovej reštaurácii alebo bare Casa Havana a vychutnajte si pohár dobrého vína, šálku teplého čaju, alebo osviežujúce pivko - hoci aj dva. Nazdravie *akcia platí iba pre jednorázové vstupy.

Metropolitné noviny zima 2018/2019

14.12.2018

Vážení priatelia, prinášame vám aktuálne číslo Metropolitných novín pre zimu 2018/2019, v ktorom sa môžete dočítať o všetkých zaujímavostiach, ktoré sme pre vás v Hoteli Metropol**** na nadchádzajúce obdobie pripravili. Prajeme príjemné čítanie!

Metropolitné noviny zima 2018/2018 na stiahnutie tu

Masáže pre tehotné

05.12.2018

Vážení priatelia, radi by sme vám dali do pozornosti našu novinku v ponuke masáží - masáže pre tehotné ženy. Tieto masáže pomáhajú budúcim mamičkám uvoľniť napätie v tele, zmierňovať bolesti chrbtice a nevoľnosť, zlepšujú spánok, posilňujú krvný obeh, uľavujú kĺbom a lymfatickému systému, zmierňujú opuchy nôh a vedú k znovuobnoveniu stratenej energie. Masáže pre tehotné sú vhodné v každom štádiu tehotenstva, avšak klientka by sa mala vždy vopred poradiť so svojim lekárom.

Nový šéfkuchár, nové menu, nový príbeh

22.11.2018

Vážení priatelia, od 1. novembra 2018 sme v kuchyni reštaurácie Hotela Metropol**** privítali na poste šéfkuchára skúseného majstra, pána Petra Jaroša. Už od prvých dní vo funkcii nelenil a pripravil pre vás jedinečné Á la carte menu zamerané na tradičné domáce špeciality z regionálnych surovín, v atraktívnych moderných úpravách. Neváhajte a príďte ochutnať Smile

Romantický pobyt v metropole Spiša

03.04.2018

Zažite príjemné chvíle v spoločnosti blízkej osoby v podmanivom prostredí v Spišskej Novej Vsi.

Nechajte sa rozmaznať perfektnými službami a výbornou kuchyňou Hotela Metropol****. Zrelaxujte v hotelovom wellness centre a doprajte svojmu telu vytúženú regeneráciu a osvieženie. Pozrite si čarovný výhľad z najvyššej kostolnej veže, prejdite sa mestom v krásnom dobovom kostýme, či vyslovte svoje najtajnejšie želanie na Mieste prianí. Spišská Nová Ves je ideálnym miestom na romantickú dovolenku s bohatou a atraktívnou ponukou trávenia voľného času.

Turistická karta Slovenský raj & Spiš

31.01.2018

Každý, kto sa ubytuje u nás aspoň na dve noci, získa ZDARMA regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš, vďaka ktorej môže čerpať početné atraktívne zľavy na obľúbené turistické služby. 

Regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš získate priamo na recepcii hotela pri prihlásení sa na ubytovanie. Jej výhody následne môžete využívať po celý čas svojho pobytu v destinácii Slovenský raj a Spiš. Karta je vystavená na meno a je neprenosná. Deti do 6 rokov čerpajú zľavy na kartu rodiča či sprevádzajúcej dospelej osoby, bez potreby vlastnej karty. 

Viac informácii o turistickej karte nájdete na webe http://www.vraji.sk/turisticka-karta


Fitness & wellness

10.10.2017

V zdravom tele zdravý duch! Spojte príjemné s užitočným. Len u nás môžete využiť služby osobného fitness trénera, oddýchnuť si vo wellness centre a dopriať si zdravú fitness večeru za zvýhodnenu cenu.