Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

21.02.2019

Novinka

Víkendový wellness pobyt

29.01.2019

Vážení priatelia, s radosťou vám predstavujeme nový cenovo zvýhodnený víkendový wellness pobyt v Hoteli Metropol****. Príďte si k nám s vašim partnerom či partnerkou vychutnať víkend plný relaxu a pohody spolu s neobmedzeným wellnessom a výnimočnou gastronómiou iba za 159€ (dve osoby / dve noci). Pobyt môžete spojiť aj s dobrou lyžovačkou v niektorom z okolitých kvalitných lyžiarskych stredísk alebo areálov bežeckého lyžovania, prípadne so zimnou turistikou v Slovenskom raji. Tešíme sa na vašu návštevu.

Snack menu

07.01.2019

Vážení hostia, k dnešnému dňu pre vás rozširujeme ponuku našej hotelovej reštaurácie o nové SNACK MENU. Nájdete v ňom dobroty ako stvorené pre dlhé zimné večery pri dobrom drinku, či už priamo v reštaurácii, alebo v bare Casa Havana. Neváhajte a príďte ochutnať. Tešíme sa na vás!

Relaxujte ďalej

28.12.2018

Vážení hostia, návštevou nášho wellnessu sa váš relax nekončí. Ku každému jednorázovému vstupu do wellness centra Hotela Metropol odteraz získate špeciálny kupón na 1+1 drink zdarma (dva za cenu jedného)! Neváhajte a zastavte sa po wellnesse v našej hotelovej reštaurácii alebo bare Casa Havana a vychutnajte si pohár dobrého vína, šálku teplého čaju, alebo osviežujúce pivko - hoci aj dva. Nazdravie *akcia platí iba pre jednorázové vstupy.

Metropolitné noviny zima 2018/2019

14.12.2018

Vážení priatelia, prinášame vám aktuálne číslo Metropolitných novín pre zimu 2018/2019, v ktorom sa môžete dočítať o všetkých zaujímavostiach, ktoré sme pre vás v Hoteli Metropol**** na nadchádzajúce obdobie pripravili. Prajeme príjemné čítanie!

Metropolitné noviny zima 2018/2018 na stiahnutie tu

Masáže pre tehotné

05.12.2018

Vážení priatelia, radi by sme vám dali do pozornosti našu novinku v ponuke masáží - masáže pre tehotné ženy. Tieto masáže pomáhajú budúcim mamičkám uvoľniť napätie v tele, zmierňovať bolesti chrbtice a nevoľnosť, zlepšujú spánok, posilňujú krvný obeh, uľavujú kĺbom a lymfatickému systému, zmierňujú opuchy nôh a vedú k znovuobnoveniu stratenej energie. Masáže pre tehotné sú vhodné v každom štádiu tehotenstva, avšak klientka by sa mala vždy vopred poradiť so svojim lekárom.

Zimné drinky

22.11.2018

Dámy a páni, pozývame vás do nášho hotelového baru ochutnať lahodné zimné drinky, ktoré zohrejú telo a vzpružia myseľ. Môžete si vybrať zo 4 druhov: Amore mio alko / nealko, Metropolitný punč alebo Metropolitné hrjaté - všetky iba po 2,90€!


Nový šéfkuchár, nové menu, nový príbeh

22.11.2018

Vážení priatelia, od 1. novembra 2018 sme v kuchyni reštaurácie Hotela Metropol**** privítali na poste šéfkuchára skúseného majstra, pána Petra Jaroša. Už od prvých dní vo funkcii nelenil a pripravil pre vás jedinečné Á la carte menu zamerané na tradičné domáce špeciality z regionálnych surovín, v atraktívnych moderných úpravách. Neváhajte a príďte ochutnať Smile

Romantický pobyt v metropole Spiša

03.04.2018

Zažite príjemné chvíle v spoločnosti blízkej osoby v podmanivom prostredí v Spišskej Novej Vsi.

Nechajte sa rozmaznať perfektnými službami a výbornou kuchyňou Hotela Metropol****. Zrelaxujte v hotelovom wellness centre a doprajte svojmu telu vytúženú regeneráciu a osvieženie. Pozrite si čarovný výhľad z najvyššej kostolnej veže, prejdite sa mestom v krásnom dobovom kostýme, či vyslovte svoje najtajnejšie želanie na Mieste prianí. Spišská Nová Ves je ideálnym miestom na romantickú dovolenku s bohatou a atraktívnou ponukou trávenia voľného času.

Retro párty 80´s v Metropole

13.03.2018

Pozývame Vás na 2. ročník Retro párty, ktorá sa bude tento rok niesť v štýle 80. rokov a uskutoční sa v piatok 27. apríla 2018 o 19:00 hod. v priestoroch hotela.

Oživte spomienky na krásne časy dávno minulé, kedy leteli digitálky s kalkulačkou, kožené kraťasy z Bulharska, krikľavé šnúrky, biele ponožky v mokasínach, lakovky, „číňany“, či platené čelenky a štucne. Obrovským fenoménom týchto čias boli céčka, pôvodne vymyslené ako závesy. Deti a mládež sa pereháňali na BMX, RMX či na Sobi 20. Starší zas holdovali Babetám a frajeri mali Simsony, Jawy alebo MZ. Mamičky usilovne šili podľa čiar z Burdy a medzi pubertiakmi obiehalo Bravo. Neváhajte a príďte s nami znovuobjaviť legendárne hity rock'n'rollu a diska 80-tych rokov a československého soc-popu.

Do tanca bude hrať energická kapela 4ka BAND a DJ jaro Lipták. Skvelá tanečná skupina DENZZ INDUSTRY nás naladí na tie správne retro pohyby. Okrem hudby si vychutnáte aj pestrú dobovú výzdobu,, nezabudnuteľné hry všakovakého druhu, kultové pochutiny i tradičný bufet 80-tých rokov. Nebude chýbať ani retro fotokútik i fotostena, preto sa oblečte čo najviac retro. Písací stroj bude slúžiť ako guest book. Na každého z Vás čaká welcome drink zdarma. Vďaka naším sponzorom sa môžete tešiť aj na zaujímavé retro ceny do tomboly.

Cena v predpredaji: 25€

Viac informácií a rezervácie vstupeniek na recepcii hotela Metropol, alebo tel. č. +421 53 41 74 700, +421 904 777 630.

Video z minulého roka si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=UUv5JuffqPY&t=8s

Turistická karta Slovenský raj & Spiš

31.01.2018

Každý, kto sa ubytuje u nás aspoň na dve noci, získa ZDARMA regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš, vďaka ktorej môže čerpať početné atraktívne zľavy na obľúbené turistické služby. 

Regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš získate priamo na recepcii hotela pri prihlásení sa na ubytovanie. Jej výhody následne môžete využívať po celý čas svojho pobytu v destinácii Slovenský raj a Spiš. Karta je vystavená na meno a je neprenosná. Deti do 6 rokov čerpajú zľavy na kartu rodiča či sprevádzajúcej dospelej osoby, bez potreby vlastnej karty. 

Viac informácii o turistickej karte nájdete na webe http://www.vraji.sk/turisticka-karta


Fitness & wellness

10.10.2017

V zdravom tele zdravý duch! Spojte príjemné s užitočným. Len u nás môžete využiť služby osobného fitness trénera, oddýchnuť si vo wellness centre a dopriať si zdravú fitness večeru za zvýhodnenu cenu.