Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

15.11.2018

Novinka

Silvestrovský pobyt v Hoteli Metropol

31.10.2018

Milí príatelia, máte už program na tohtoročného Silvestra? Pokiaľ nie, radi by sme vám dali do pozornosti náš špeciálny, cenovo zvýhodnený silvestrovský pobytový balíček v Hoteli Metropol****. Balíček zahŕňa komplet ubytovanie pre dve osoby, polpenziu, neobmedzený vstup do hotelového wellness a fitness centra, lístky na nezabudnuteľnú silvestrovskú slávnosť v našom hoteli a mnoho ďalšieho. Balíček si môžete zarezervovať na našej recepcii či už osobne, telefonicky na čísle +421 53 4174 700, alebo mailom na recepcia@hotel-metropol.sk. Neváhajte a príďte osláviť príchod nového roku 2019 spolu s nami. Tešíme sa na vás!

Silvester v Hoteli Metropol****

25.10.2018

Milí priatelia, máte už program na tohtoročného Silvestra? Ak nie, srdečne vás pozývame osláviť príchod nového roku u nás v Hoteli METROPOL****! :) Pripravená bude pre vás delikátna štvorchodová večera, tombola, ohňostroj, prípitky a polnočný bufet. O vašu zábavu sa postará výborná Ľudová hudba Štefana Cínu známa aj zo súťaží Zem spieva a Československo hľadá talent, spolu s DJ Energy. Vstupenky v cene 69€ si môžete rezervovať na našej recepcii, tel.: 053/41 74 700, e-mail: recepcia@hotel-metropol.sk. Tešíme sa na vás!


Romantický pobyt v metropole Spiša

03.04.2018

Zažite príjemné chvíle v spoločnosti blízkej osoby v podmanivom prostredí v Spišskej Novej Vsi.

Nechajte sa rozmaznať perfektnými službami a výbornou kuchyňou Hotela Metropol****. Zrelaxujte v hotelovom wellness centre a doprajte svojmu telu vytúženú regeneráciu a osvieženie. Pozrite si čarovný výhľad z najvyššej kostolnej veže, prejdite sa mestom v krásnom dobovom kostýme, či vyslovte svoje najtajnejšie želanie na Mieste prianí. Spišská Nová Ves je ideálnym miestom na romantickú dovolenku s bohatou a atraktívnou ponukou trávenia voľného času.

Turistická karta Slovenský raj & Spiš

31.01.2018

Každý, kto sa ubytuje u nás aspoň na dve noci, získa ZDARMA regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš, vďaka ktorej môže čerpať početné atraktívne zľavy na obľúbené turistické služby. 

Regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš získate priamo na recepcii hotela pri prihlásení sa na ubytovanie. Jej výhody následne môžete využívať po celý čas svojho pobytu v destinácii Slovenský raj a Spiš. Karta je vystavená na meno a je neprenosná. Deti do 6 rokov čerpajú zľavy na kartu rodiča či sprevádzajúcej dospelej osoby, bez potreby vlastnej karty. 

Viac informácii o turistickej karte nájdete na webe http://www.vraji.sk/turisticka-karta


Nedeľný brunch

09.01.2018

Na raňajky je neskoro a na obed priskoro?

Zažite pohodové a chutné nedeľné brunche s celou rodinou.

Čaká vás bohatý výber teplých i studených delikates od šéfkuchára Petra Debreceniho. Všetko je pripravené iba z čerstvých a miestnych surovín v štýle "jedz koľko vládzeš“.

Zažite výnimočné chvíle s výnimočnými ľuďmi.

Oslávte narodeniny, výročia alebo len jednoducho nevarte a príďte na rodinný obed k nám.

Hostia reštaurácie majú k dispozícii hotelové parkovisko a priestranný, krásne zariadený detský kútik s lezeckou stenou.

Cena 11,90€/osoba, deti od 6-15 rokov 5,90€ a deti do 6 rokov zdarma.

Možnosť rezervácie stola od 15 osôb: +421 53 4174 700

Fitness & wellness

10.10.2017

V zdravom tele zdravý duch! Spojte príjemné s užitočným. Len u nás môžete využiť služby osobného fitness trénera, oddýchnuť si vo wellness centre a dopriať si zdravú fitness večeru za zvýhodnenu cenu.