Domov Hotel Ubytovanie Gastronómia Wellness Kongres Svadby Okolie Galéria Blog Kontakt

22.08.2019

Svadby

grajnar-zima-2014-11-06-8-13-35-jpg.jpg

Využite výhody, ktoré vám svadobné balíčky ponúkajú a ktoré iste uspokoja aj náročnejších.

zákazníkov. K takýmto výhodám patrí napríklad ubytovanie v svadobnom apartmáne s raňajkami pre novomanželov zdarma, či bezplatná ochutnávka svadobného menu pre budúcich manželov, ktorá je zahrnutá v cene balíčka.

Chceme, aby ste boli bez starostí. Od kalkulácie až po výzdobu, všetko nechajte na nás. Hudba, fotograf, kameraman, svadobná torta či koláče, aj pri zabezpečení alebo sprostredkovaní týchto služieb sme tu pre Vás. Okrem toho Vám ponúkame:

  • profesionálny svadobný tím, aby bol Váš svadobný deň skutočne nezabudnuteľný

  • služby na vysokej úrovni

  • možnosť svadobného obradu priamo v priestoroch hotela

  • výnimočne krásnu a chutnú svadobnú hostinu

Na výber Vám ponúkame 3 svadobné miestnosti, kde sa bude bez problémov zabávať 150 ľudí.

Svadobná výzdoba v akejkoľvek forme bude vkusná a nič ju nebude rušiť, pretože všetky priestory sú neutrálne a elegantné, klimatizované a kvalitne ozvučené.

K dispozícii je aj veľké plátno na premietanie či projektor. V prípade využitia tejto techniky sa dá priestor zatemniť, aby vynikli prezentácie fotiek či rodinných videí.

V hoteli Metropol **** sú priestory flexibilné, pódium pre kapelu ale aj tanečný parket je možné v niektorých z našich priestoroch postaviť presne tam, kde budete chcieť. Úprava celej miestnosti môže byť kompaktná. Celé zázemie svadby je v dosahu toaliet, šatne ako aj monitorovaného parkoviska.

 

 

 Svadobné balíčky